Siste nytt Gamle roller i Altinn er nå slettet Dersom du ikke lenger har tilgang til kunde, må du få tildelt en av de nye rollene. Les mer ›
Siste nytt Christines hilsen uke 16 Nytt forenklingsprosjekt, nye utdanningsbehov og nye verktøy for effektive prosesser og gode beslutningsgrunnlag. Les mer ›
Siste nytt Digital sykmelding - hvordan få kontroll på om den ansatte sender inn søknaden om sykepenger? Arbeidsgivere som forskutterer sykepenger bærer risikoen for om kriteriene for refusjon av sykepenger er oppfylt, og er derfor avhengig av at ansatte sender inn søknad om sykepenger. Les mer ›
Siste nytt Helhetsvurdering medførte at leilighet ikke kunne selges skattefritt som pendlerbolig Skattyter hadde i en periode benyttet leilighet som pendlerbolig frem til han ble langvarig syk. I anmodning om bindende forhåndsuttalelse ble det spurt om leiligheten kunne selges skattefritt som pendlerbolig hvor det forelå brukshindring. Les mer ›
Siste nytt Nå må pålagt varslingsadresse registreres i Altinn Fra 2018 er registreringsenheter i Enhetsregisteret pålagt å melde minst én elektronisk varslingsadresse til registeret. Les mer ›
Siste nytt Skattedirektoratet vil ikke prioritere skjemautskrifter i Altinn I årene frem mot ny digital skattemelding ligger det an til at utskrifter i Altinn av skattemelding for aksjeselskaper og næringsoppgavene kun vil bli tilbudt som såkalt webskjema. Les mer ›
menu

Medarbeidere

Våre dyktige medarbeidere står alltid klare til å bistå deg. Ta kontakt direkte med din regnskapsfører eller ring sentralbordet. Du kan også sende en mail via kontaktsenteret nederst på nettsiden.

Andreas Eskilt

Andreas Eskilt

Regnskapsmedarbeider
andreas@rcas.no
Telefon: 980 74 035

Ann Cathrin Sandlie

Ann Cathrin Sandlie

Regnskapsmedarbeider
ann.cathrin@rcas.no
Telefon: 472 71 896

Anne-Reidun Langseth

Anne-Reidun Langseth

Autorisert regnskapsfører
anne-reidun@rcas.no
Telefon: 979 56 247

Annlaug Overaa

Annlaug Overaa

Autorisert Regnskapsfører / Controller
annlaug@rcas.no
Telefon: 976 64 133

Arnt Rekstad

Arnt Rekstad

Autorisert regnskapsfører
arnt@rcas.no
Telefon: 958 20 525

Audun Markeng

Audun Markeng

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
audun@rcas.no
Telefon: 411 94 871

Bente Eriksen Ormestøyl

Bente Eriksen Ormestøyl

Resepsjon/sentralbord
bente@rcas.no
Telefon: 61 14 50 00

Carina Nilsen

Carina Nilsen

Autorisert regnskapsfører
carina@rcas.no
Telefon: 415 40 426

Cato Paulsen

Cato Paulsen

Autorisert regnskapsfører
cato@rcas.no
Telefon: 913 66 399

Dag Otto Jostad

Dag Otto Jostad

Regnskapsmedarbeider
dagotto@rcas.no
Telefon: 900 43 761

Egil Berg

Egil Berg

Ass. daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
egil@rcas.no
Telefon: 928 30 078

Elin Haug

Elin Haug

Regnskapsmedarbeider
elin@rcas.no
Telefon: 992 97 196

Finn Erik Nagell

Finn Erik Nagell

Autorisert regnskapsfører
finn.erik@rcas.no
Telefon: 957 85 105

Frode Edvardsen

Frode Edvardsen

Autorisert regnskapsfører / Partner
frode@rcas.no
Telefon: 908 54 710

Gro Anita Haugen

Gro Anita Haugen

Autorisert regnskapsfører
gro.anita@rcas.no
Telefon: 993 19 936

Hanne Grethe Nettum

Hanne Grethe Nettum

Regnskapsmedarbeider
hanne-grethe@rcas.no
Telefon: 926 42 067

Heidi Jorunn Ingvaldsen

Heidi Jorunn Ingvaldsen

Autorisert regnskapsfører
heidi@rcas.no
Telefon: 917 01 540

Ina Haavi Høiberget

Ina Haavi Høiberget

Autorisert regnskapsfører
ina@rcas.no
Telefon: 940 34 987

Irina Vildåsen

Irina Vildåsen

Autorisert regnskapsfører
irina@rcas.no
Telefon: 947 96 539

Ken Ingvaldsen

Ken Ingvaldsen

IT-ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Partner
ken@rcas.no
Telefon: 930 28 039

Kevin Ghorban

Kevin Ghorban

Autorisert regnskapsfører
kevin@rcas.no
Telefon: 915 35 012

Kjetil Ringen Johansen

Kjetil Ringen Johansen

Autorisert regnskapsfører
kjetil@rcas.no
Telefon: 954 86 949

Kristine Bratrud

Kristine Bratrud

Autorisert regnskapsfører
kristine@rcas.no
Telefon: 917 28 152

Oddrun Borgan Lund

Oddrun Borgan Lund

Autorisert regnskapsfører / Partner
oddrun@rcas.no
Telefon: 938 80 281

Romina Villena Moe

Romina Villena Moe

Regnskapsmedarbeider
romina@rcas.no
Telefon: 482 00 415

Rune Bjørnødegård

Rune Bjørnødegård

Kontorleder
rune@rcas.no
Telefon: 416 04 037

Siri Heggelund Nerseth

Siri Heggelund Nerseth

Autorisert regnskapsfører
siri@rcas.no
Telefon: 901 89 878

Stine Mari Pedersen

Stine Mari Pedersen

Autorisert regnskapsfører
stine.mari@rcas.no
Telefon: 991 25 603

Stine Stensvold

Stine Stensvold

Regnskapsmedarbeider
stine@rcas.no
Telefon: 959 25 336

Toril Lindborg

Toril Lindborg

Regnskapsmedarbeider
toril@rcas.no
Telefon: 958 20 574 

Tine Lundsten

Tine Lundsten

Regnskapsmedarbeider
tine@rcas.no
Telefon: 977 35 809

Trine Bråthen

Trine Bråthen

Autorisert regnskapsfører
trine@rcas.no
Telefon: 472 44 339